De dienst Declareren wijzigt. Vanaf 1 juni sluiten we het huidige portaal (Declareren-oud) voor het indienen van declaraties. Meer weten?

Hoe kan ik als softwarepartij het indienen van OHW-bestanden testen?

Antwoord

Om te controleren of onderhandenwerkbestanden via uw software correct aangemaakt, ingediend en ontvangen worden, heeft u als softwarepartij een aantal zaken nodig om te testen met een certificaat onder uw eigen instantie.

Testdocumentatie
Als u bent ingelogd op de VECOZO testomgeving vindt u de technische documentatie via Mijn diensten > Declareren > Documenten. VECOZO hanteert op de test- en acceptatieomgeving een whitelist voor bepaalde persoonsgegevens. Een bericht met daarin persoonsgegevens die niet op de whitelist voorkomen, wordt afgekeurd.

Toestemmingsverklaring
Op de test- en acceptatieomgeving wordt gecontroleerd of u onderhandenwerk bestanden mag indienen namens de afzender in het bericht. Hiervoor moet een toestemmingsverklaring vanaf de afzender (een geldige AGB-code) worden ingeregeld. De VECOZO-contactpersoon van de AGB-code die u bij het testen gebruikt kan hiervoor een verzoek per e-mail sturen naar softwarehelpdesk@vecozo.nl. Daarin moeten de onderstaande zaken vermeld te worden:

  • De 8-cijferige AGB-code van de  partij die de toestemming verleent;
  • De softwareleverancier waaraan de toestemming wordt verleend;
  • De omgeving waarop getest gaat worden (test en/of acceptatieomgeving);
  • De grondslag waarop getest gaat worden (Zvw/Wlz/FZ)
  • De dienst waarvoor getest gaat worden;
  • De reden voor het testen.

Gerelateerde pagina's

Algemeen

Indienen en opzoeken

Softwareleveranciers